علت قرمز رنگ شدن آب رادیاتور


ترکیب مایع خنک کننده با ذرات تجزیه شده بلوک سیلندر سبب می شود تا آب رادیاتور به رنگ قرمز درآید و حالتی مانند زنگ زدگی ایجاد کند.
در زمان هایی که بیش از حد در ترافیک های جاده ای قرار می گیرید و یا در زمان های طولانی با سرعت بالا  رانندگی می کنید، ذراتی از بلوک های سیلندر جدا شده و با آب رادیاتور ترکیب می شود که ماندگاری بالای این ذرات در مایع خنک کننده به قرمز شدن آن می انجامد.
همچنین از آنجایی که می توان این نشانه را به دلیل زنگ زدگی آب رادیاتور دانست ، پس مشاهده آب قرمز رادیاتور برای صاحبان خودرو بسیار غمناک خواهد بود.
ما در مقالات قبلی به مهم ترین دلایل عوض شدن رنگ آب رادیاتور خودرو و بررسی علت قهوه ای و زرد و سیاه رنگ شدن آن پرداختیم حال با ما همراه باشید تا در مقالات بعدی به بررسی علت کثیف شدن آب رادیاتور به رنگ قرمز بپردازیم. 
چنانچه قصد تعمیر خودروی خود را دارید و یا می خواهید درخواست اعزام امداد خودرو کنید می توانید وارد سایت امداد خودروی کانون جهانگردی شده و درخواست خود را ثبت نمایید .

امداد خودرو90امداد خودروی کانون جهانگردی78امدادخودرو71Car assistance37 Manifold6Manifold air pressure sensor6map sensor6سنسور فشار هوای منیفولد6سنسور مپ6منیفولد4
امداد خودرو
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی
جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات تماس

 تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، نبش خیابان شهید قانعی، پلاک 231
 021-61934000
 تهران، خیابان فیاض بخش، نبش کوچه جهانگردی، پلاک 33
  021-66749970-4
 تهران، خیابان خرمشهر(آپادانا)، ابتدای خیابان شهید عربعلی، بین کوچه یکم و سوم، پلاک 2
 021-88500209-11