علت گل آلود شدن آب رادیاتور


گل شدن آب رادیاتور ارتباط مستقیمی با بخاری ماشین دارد. معمولا در روزهای زمستانی که تقریبا همگی از بخاری خودرو استفاده می کنیم، این مشکل رخ می دهد .
زمانی که بخاری خودرو را روشن می کنیم ، لوله هایی که آب گرم را به بخاری منتقل می‌کنند به مرور زمان دچار رسوباتی می‌شوند که شبیه گل هستند و به همان غلظت به دیواره های لوله می‌چسبند . در چنین زمانی ، آب رادیاتور با هر بار عبور از این مسیر مقداری از این گل و لای را با خود همراه می‌کند و پس از مدتی شاهد گل آلود شدن آب رادیاتور خواهیم بود
برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی بهتر آن است تا هر چند وقت یک بار لوله های ورودی بخاری را تمیز کرده تا از رسوبات پاکسازی شود.

ما در مقالات قبلی به مهم ترین دلایل عوض شدن رنگ آب رادیاتور خودرو و بررسی علت قهوه ای و زرد و سیاه و قرمز رنگ شدن و کثیف شدن آن پرداختیم حال با ما همراه باشید تا در مقالات بعدی به بررسی علت جرم گرفتن درب رادیاتور بپردازیم. 
چنانچه قصد تعمیر خودروی خود را دارید و یا می خواهید درخواست اعزام امداد خودرو کنید می توانید وارد سایت امداد خودروی کانون جهانگردی شده و درخواست خود را ثبت نمایید .

امداد خودرو90امداد خودروی کانون جهانگردی78امدادخودرو71Car assistance37 Manifold6Manifold air pressure sensor6map sensor6سنسور فشار هوای منیفولد6سنسور مپ6منیفولد4
امداد خودرو
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی
جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات تماس

 تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، نبش خیابان شهید قانعی، پلاک 231
 021-61934000
 تهران، خیابان فیاض بخش، نبش کوچه جهانگردی، پلاک 33
  021-66749970-4
 تهران، خیابان خرمشهر(آپادانا)، ابتدای خیابان شهید عربعلی، بین کوچه یکم و سوم، پلاک 2
 021-88500209-11